" />آکادمی علوم و هنرهای سینما نامزدهای اسکار 2020 را اعلام کرد - My30nama
دانلود رایگان فیلم سامورایی در برلین
دانلود رایگان فیلم زهر مار با لینک مستقیم
خانه » بلاگ » بلاگ سینما » آکادمی علوم و هنرهای سینما نامزدهای اسکار 2020 را اعلام کرد
دانلود رایگان فیلم شبی که ماه کامل شد
آکادمی علوم و هنرهای سینما نامزدهای اسکار 2020 را اعلام کرد

آکادمی علوم و هنرهای سینما نامزدهای اسکار 2020 را اعلام کرد

نود و دومین دوره از مراسم سالانه‌ی اسکار که بدون شک معروف‌ترین و برای برخی مخاطبان همچنان مهم‌ترین مراسم فصل جوایز سینمایی است، امسال در حالتی برگزار خواهد شد که به‌نظر می‌رسد واقعا یکی از بهترین مجری‌های تاریخ این رویدادها یعنی جیمی کیمل آخرین میزبان رسمی آن‌ها نیز خواهد بود. چون پس از آن که کوین هارت به خاطر چند توئیت بحث‌برانگیز در نگاه بعضی افراد عملا از مجری‌گری/میزبانی اسکار 2019 کنار گذاشته شد و آکادمی مراسم سال گذشته را بدون میزبان برگزار کرد، انگار نتایج از برخی مناظر انقدر برای مسئولان اصلی رضایت‌بخش بوده‌اند که آن‌ها امسال و به عقیده‌ی چند رسانه حتی شاید برای همیشه میزبان/مجری را از اسکار کنار بگذارند. با اینحال آکادمی علوم و هنرهای سینما بالاخره به انتظارات پایان داد و فهرست کامل نامزدهای اسکار 2020 در بخش‌های گوناگون را با همگان به اشتراک گذاشت. شما نظرات درباره نامزدهای اسکار 2020 چیست؟

بهترین فیلم:

  • فیلم 1917
  • فیلم Ford v Ferrari
  • فیلم The Irishman
  • فیلم Jojo Rabbit
  • فیلم Joker
  • فیلم Little Women
  • فیلم Marriage Story
  • فیلم Once Upon a Time in Hollywood
  • فیلم Parasite

بهترین کارگردان:

  • بونگ جون هو برای فیلم Parasite
  • سم مندس برای فیلم 1917
  • تاد فیلیپس برای فیلم Joker
  • مارتین اسکورسیزی برای فیلم The Irishman
  • کوئنتین تارانتینو برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood

بهترین بازیگر زن:

  • سینتیا اریوو برای فیلم Harriet
  • اسکارلت جوهانسون برای فیلم Marriage Story
  • سیرشا رونان برای فیلم Little Women
  • شارلیز ترون برای فیلم Bombshell
  • رنی زلوگر برای فیلم Judy

بهترین بازیگر مرد:

  • آنتونیو باندراس برای فیلم Pain and Glory
  • لئوناردو دی‌کاپریو برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood
  • واکین فینیکس برای «جوکر»
  • آدام درایور برای فیلم Marriage Story
  • جاناتان پرایس برای فیلم The Two Popes

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

  • تام هنکس برای فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood
  • سر آنتونی هاپکینز برای فیلم The Two Popes
  • آل پاچینو برای فیلم The Irishman
  • جو پشی برای فیلم The Irishman
  • برد پیت برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

  • کتی بیتز برای فیلم Richard Jewell
  • لورا درن برای فیلم Marriage Story
  • اسکارلت جوهانسون برای فیلم Jojo Rabbit
  • فلورنس پیو برای فیلم Little Women
  • مارگو رابی برای فیلم Bombshell

بهترین طراحی لباس:

  • فیلم Jojo Rabbit
  • فیلم Once Upon a Time in Hollywood
  • فیلم The Irishman
  • فیلم Joker
  • فیلم Little Women

بهترین تدوین صدا:

  • فیلم 1917
  • فیلم Ad Astra
  • فیلم Ford v Ferrari
  • فیلم Joker
  • فیلم Once Upon a Time in Hollywood

بهترین میکس صدا:

  • فیلم 1917
  • فیلم Ford v Ferrari
  • فیلم Joker
  • فیلم Once Upon a Time in Hollywood
  • فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker

بهترین انیمیشن کوتاه:

  • (Dcera (Daughter
  • Hair Love
  • Kitbull
  • Memorable
  • Sister

بهترین فیلم کوتاه:

  • Brotherhood
  • Nefta Football Club
  • The Neighbors’ Window
  • Saria
  • A Sister

بهترین تدوین:

  • Ford v Ferrari
  • The Irishman
  • Jojo Rabbit
  • Joker
  • Parasite

بهترین موسیقی متن اورجینال:

  • 1917
  • Joker
  • Little Women
  • Marriage Story
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

بهترین مستند:

  • American Factory
  • The Cave
  • The Edge of Democracy
  • For Sama
  • Honeyland

بهترین مستند کوتاه:

  • In the Absence
  • (Learning to Skateboard in a Warzone (If You’re a Girl
  • Life Overtakes Me
  • St. Louis Superman
  • Walk Run Cha-Cha

بهترین فیلم خارجی‌ زبان:

  • فیلم Corpus Christi از لهستان
  • فیلم Honeyland از مقدونیه شمالی
  • فیلم Les Miserables از فرانسه
  • فیلم Pain and Glory از اسپانیا
  • فیلم Parasite از کره جنوبی

بهترین طراحی صحنه:

  • 1917
  • The Irishman
  • Jojo Rabbit
  • Once Upon a Time in Hollywood
  • Parasite

بهترین جلوه‌های ویژه:

  • Avengers: Endgame
  • 1917
  • The Irishman
  • The Lion King
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

بهترین فیلم‌برداری:

  • راجر دیکنز برای فیلم 1917
  • رودریگو پریتو برای فیلم The Irishman
  • لارنس شر برای فیلم Joker
  • جارین بلاشکا برای فیلم The Lighthouse
  • رابرت ریچاردسون برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood

بهترین چهره‌پردازی و آرایش مو:

  • 1917
  • Bombshell
  • Maleficent: Mistress of Evil
  • Judy
  • Joker

بهترین انیمیشن:

  • انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World
  • انیمیشن I Lost My Body
  • انیمیشن Klaus
  • انیمیشن Missing Link
  • انیمیشن Toy Story 4

بهترین فیلم نامه اقتباسی:

  • The Irishman به قلم استیون زایلیان
  • Jojo Rabbit به قلم تایکا وایتیتی
  • Joker به قلم تاد فیلیپس و اسکات سیلور
  • Little Women به قلم گرتا گرویگ
  • The Two Popes به قلم آنتونی مک‌کارتن

بهترین فیلم نامه اورجینال:

  • 1917 به قلم سم مندس و کریستی ویلسون
  • Knives Out به قلم رایان جانسون
  • Marriage Story به قلم نوآ بامباک
  • Once Upon a Time in Hollywood به قلم کوئنتین تارانتینو
  • Parasite به قلم بونگ جون-هو و جین وون هان

بهترین آهنگ اورجینال:

  • I Can’t Let You Throw Yourself Away از انیمیشن Toy Story 4
  • I’m Gonna) Love Me Again) از فیلم Rocketman
  • I’m Standing With You از فیلم Breakthrough
  • Into the Unknown از انیمیشن Frozen 2
  • Stand Up از فیلم Harriet

به نظر شما چه فیلم های دیگری می توانستند در لیست نامزدهای اسکار 2020 قرار دادشته باشند؟

منبع: youtu.be

مجموع 0 رأی
0

نظر خود را در مورد این مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید

+ = Verify Human or Spambot ?

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *